Ana SayfaAna Sayfa İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları English | Under Construction English
 
Hakkımızda

Misyon - Vizyon
Şirketlerimiz
 
Misyon - Vizyon

İnancımız; işletmeler açısından mali danışman seçiminin, en az yeni yatırımlar veya yapılanmalara dair için verilecek kararlar kadar önemli olduğu yönündedir. Bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir destek unsurudur. Günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, danışmanlık hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunları kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ihtiyaçlarınızda, hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.

En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri ve çözüm odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak,  bu amaçla, farklı şehirlerde bulunan ofislerimiz ve deneyimli personelimiz ile müşterlerimizle yakın çalışarak güvenlerini kazanmak ve işlerinin bir parçası olmaktır.

Hedefimiz hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak,  sorunlara yaklaşım ve yaratıcı çözüm teknikleri ile çözüm odaklı olmaktır.

 
 
AYK Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010
Web Tasarım